araç muayene hazırlık

Yazan: 31 Ekim 2012 Çarşamba  
Kategori: ankara chevrolet servisi

Tüm chevrolet marka araçlarınızın araç muayenesinden öneki son kontrollerini yapıyor, eksiklerini gideriyor ve muayene için hazır hale getiriyoruz. Aracınızın doğru bir şekilde muayeneden geçmesini garanti ediyoruz. Fren ve amortüsör kontrolleri, far ayarı vs…en uygun fiyat garantisi ile servisimizde.

periyodik bakım

Yazan: 31 Ekim 2012 Çarşamba  
Kategori: chevrolet servisi ankara

Periyodik bakım fabrikanın belirlediği km aralılarında yine fabrikanın belirlediği bakım işlemlerinin yapıldığı bir süreçtir. Aracınızın temel sağlığı ve güvenliği için periyodik bakımlarını aksatmadan ve km sini geçirmeden yaptırmanız gerekmektedir. Genelde her periyodik bakımda motor yağı, yağ ve hava filitresi ile polen filitresi mutlaka değişmektedir. Daha sonra yağılacak olan fren balata kontrollerinden sonra değişip değişmeyeceğine karar verilmektedir. Yakıt filitresininde en azından her iki bakımda bir değişmesi önerilmektedir. Tüm chevrolet araçlarınızın periyodik bakımları en uygun fiyat garantisi ve en hızlı bakım süresi garantisi ile servisimizde.

triger değişimi

Yazan: 31 Ekim 2012 Çarşamba  
Kategori: ankara chevrolet servisi

Aracımızın tipine ve modeline göre triger set ya da zincir değişimleri km si 60 bin, 90 bin ya da 120 bin de bir yapılmaktadır. Tam değişim km için servis yetkilimizden bilg almanız tavsiye edilmektedir. Yaklaşık yarım gün süre alan bu işlemi periyodik bakımınızla birlikte en uygun fiyat garantisi ile servisimizde yaptırabilirsiniz.

debriyaj baskı balata değişimi

Yazan: 31 Ekim 2012 Çarşamba  
Kategori: chevrolet servisi ankara

Tüm chevrolet modellerinin debriyaj baskı balata değişimleri ve otomatik şanzıman tamir ve bakımları servisimizde en uygun fiyat garantisi ile değiştirilmektedir. Debriyaj baskı ve balatasının belirli bir değişim km si yoktur. Kullanımdan kullanıma bu km değişmektedir. Normal kullanım şartlarında bir arabanın debriyaj baskı balatası 100 bin km kullanılabilir. Ancak kullanıcı stili baskı balata yıpranmasını etkileyen en önemli faktördür. Bazen 20bin km de bile bittiği görülebilmektedir. En uygun fiyat garantisi ile debriyaj baskı balata değişimi servisimizde.